Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Qendrim

Tag: qendrim

Shqipëria formulon rezolutën kundër Rusisë në Këshillin e Sigurimit

Shqipëria dhe SHBA-të janë bashkëpenëmbajtëse të çështjes së Ukrainës në Këshillin e Sigurimit të OKB-së dhe në orët e para të 24 shkurtit me...

Qëndrimet: Komuniteti mysliman pro vaksinimit, por jo atij të detyrueshëm

Besimi fetar po “jeton” në një tjetër kohë dhe mentalitet sa i përket procesit të vaksinimit. Drejtuesit e besimeve fetare në vend po mbajnë qëndrim...

Gazetari Mero Baze: Vjosa Osmani ka të drejtë të jetë në...

Vizita e presidentes në detyrë, Vjosa Osmani ka ngjallur shumë debat në lidhje me deklaratat dhe qëndrimet e saj. Gazetari Mero Baze ka komentuar...

Spiropali ironizon qëndrimin e opozitës: Mona thotë Covidi nuk ekziston, Likja...

Ministrja Elisa Spiropali përmes një statusi në rrjetet sociale ka ironizuar qëndrimin e opozitës në lidhje me luftën që po bëhet ndaj pandemisë së...
SiteLock