Monday, February 6, 2023
Home Tags Qendra shendetesore

Tag: qendra shendetesore

Check-up falas për çdo qytetar 35-70 vjeç, Manastirliu: Kontakto mjekun tënd...

Kontrolli mjekësor bazë apo siç njihet ndryshe check-up pas një ndërprerjeje për shkak të pandemisë, ka rifilluar të ofrohet falas për të gjithë qytetarët...

Manastirliu nga Qendra Shëndetësore nr.2 në Lushnje: Javën e ardhshme nis...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit në Lushnje, ku ka bërë me dije se javën...

Rama publikon pamje nga 29 qendrat shëndetësore verore nga Thethi në...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga 29 qendrat e reja shëndetësore verore nga Thethi në Ksamil. Përmes rrjetit të...

Qendrat shëndetësore verore/ Manastirliu: Teste të shpejta të Covid 19 për...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka parë nga afër përgatitjet që po bëhen për hapjen e qendrave shëndetësore verore në 15...

Vaksinimi në qytetin e Durrësit/ Ja si paraqitet ecuria e procesit

Në qytetin e Durrësit po vazhdon procesi i vaksinimit. Që në orët e para të ditës së martë në pallatin e sportit "Ramazan Njala"...

Veliaj dhe Manastirliu në qendrën e re shëndetësore te Astiri: Shërbimet...

Pas hapjes së dy qendrave shëndetësore në Lagjen 13 dhe në Lanabregas, banorët e një tjetër lagjeje në kryeqytet do të marrin shërbimet shëndetësore...

Qendra shëndetësore në Spitallë të Durrësit si magazinë e mykur

Nga Xhevahir Gradica Qendra shëndetësore e Spitallës në Durrës është lënë në ato kushte si dhe para 30 vitesh. Edhe pse popullësia e lagjes 15...

Ish-ministri reagon pas akuzave për ngjarjen e bujshme: Një propagandë e...

Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu ka bërë një reagim lidhur me deklaratat pas incidentit në një qendër shëndetësore ku një qytetar theu me gurë...

Qendra Shëndetësore në Elbasan goditet me gurë/ Manastirliu: Dënoj me forcë...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas sulmit me gurë që i është bërë qendrës shëndetësore në Lagjen Skënderbej në Elbasan. "Gurët e hedhur sot mbi...

Elbasan/ Sulmohet me gurë qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret

Është sulmuar me sende të forta qendra e re shëndetësore në Fushë-Mbret të Elbasanit. Edhe pse nuk kishte shumë kohë që ishte inaguruar, agresori...
SiteLock