Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Qen shpetimtar

Tag: qen shpetimtar

Po mbytej në det, 2 qen shpëtojnë 15-vjeçaren

Dy qen të racës labrador, Igor dhe Luna, janë kthyer në heronjtë e ditës në Italinë fqinje. TGcom shkruan se ata arritën t’i shpëtojnë...
SiteLock