Thursday, February 9, 2023
Home Tags Qelite

Tag: qelite

Si reaguan të burgosurit dhe autoritetet teksa qelitë lëkundeshin nga tërmeti...

Për banorët e Shqipërisë që jetojnë afër epiqendrës së tërmetit të 26 nëntorit, momentet e lëkundjeve të tokës ishin të vështira për tu menaxhuar,...
SiteLock