Thursday, February 9, 2023
Home Tags Qarkullimi i mjeteve

Tag: qarkullimi i mjeteve

Temperaturat e ulëta gjatë natës, ARRSH: Ja si paraqitet gjendja e...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion lidhur me situatën në akset kombëtare pas reshjeve të borës dhe ngricave. Gjatë natës së djeshme moti ka qenë...
SiteLock