Tuesday, January 31, 2023
Home Tags PZAP

Tag: PZAP

Moscertifikimi i kandidatëve për deputetë, Vetëvendosja e Albin Kurtit bën lëvizjen...

Lëvizja “Vetëvendosje” dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) kanë dorëzuar në Gjykatën Supreme ankesat në lidhje me vendimin e Panelit Zgjedhor për Ankesa...

Kosovë/ KQZ bllokon listat e kandidatëve të Vetëvendosjes, AAK dhe Nismës,...

Thellohen akoma më tej debatet6 në Kosovë sa i takon listës së kandidatëve për deputetë. Pak ditë më parë KQZ refuzoi 47 emra dhe...
SiteLock