Saturday, January 28, 2023
Home Tags Putin berisha

Tag: putin berisha

Nafta për Putinin dhe një episod me Dedën

Nga Frrok Çupi Ai tregonte bukur, aq bukur sa nuk përsëritet. Pa shkollë kushedi- sigurisht, por ku ka shkodran ‘pa shkollë’ në tregimtari. “Nuk ishte...
SiteLock