Saturday, February 4, 2023
Home Tags Pusi

Tag: pusi

Vlorë/ Një i moshuar humbet jetën pasi u rrëzua brënda një...

Ka humbur jetën në rrethana tragjike një i moshuar pasi u rrëzua në një pus. Bëhet me dije se i moshuari ishte i moshës...

Histori / Tiranë, 18 tetor 1913. Fasada e xhamisë me pusin...

Histori / Tiranë, 18 tetor 1913. Fasada e xhamisë me pusin e vjetër. Portik me kolona dhe puse të xhamisë së Sulejman Pashës (frëngjisht...
SiteLock