Saturday, January 28, 2023
Home Tags Psizer

Tag: psizer

Mbërrijnë 8 mijë doza të Pfizer, kryeministri Rama i pret në...

8190 dozat e vaksinës Pfizer kanë mbërritur mbrëmjen e djeshme në vendin tonë. Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ishin të pranishëm...
SiteLock