Thursday, February 9, 2023
Home Tags Psg barcelona

Tag: psg barcelona

PSG hedh në “tapet” Barcelonën, Mbape fiton duelin e “yjeve” me...

Liga e Kampioneve të Europës u rikthye mbrëmë me ndeshjet e fazës me eliminim direkt, ku pati emocione dhe gola të shumtë. Barcelona dhe...
SiteLock