Saturday, January 28, 2023
Home Tags Ps durre

Tag: ps durre

Deputetja Klodiana Spahiu zhvillon takime me banorë dhe biznese të vegjël...

Deputetja Klodjana Spahiu ka zhvilluar takime me shumë qytetarë si dhe me biznesin e vogël të zonës së plazhit të Durrësit. Shqetësimi i ngritur...
SiteLock