Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prurje

Tag: prurje

Rama tregon prurjen më të re në Partinë Demokratike: Është kontribut...

Profesori dhe publicisti Agron Gjekmarkaj do të jetë kandidatë në listën e Lezhës. Kryeministri Rama tha se prurja më e re në PD është...

Fierza drejt kuotave historike të mbushjes

Nga Xhevahir Gradica Niveli i ujit në liqenin e Fierzës po shkon në kuotat maksimale. Prurjet nga të gjitha rrjedhat për në lumin e Drinit...

IGJEUM: Vjosa dhe Buna tërhiqen në 14 Janar, përmbytjet do të...

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit deklaron se nivelet në lumenjtë Drin dhe Buna do të vazhdojnë të jenë të larta dhe do...

Peleshi: Në 24 orët e fundit do të ketë më pak...

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, ka dhënë detajet e fundit nga përmbytjet në vend. Peleshi tha se situata në vend është shumë e rënduar,...

“Pas datës 12 priten shkarkime”, autoritetet: Situata në HEC-e është nën...

Situata në hidrocentrale është në kontroll. Zv/ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës, Ilir Bejtja, tha se edhe pse ka reshje me intensitet, nga hidrocentrali i...
SiteLock