Friday, January 27, 2023
Home Tags Provimi i matures

Tag: provimi i matures

Protesta e maturantëve, reagon Kushi: Po vlerësojmë vështirësinë! Nëse tejkalon nivelin...

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka reaguar përmes rrjetit social në lidhje me protestën e maturantëve dhe shqetësimin e tyre për testin e matematikës. "Të...
SiteLock