Friday, January 27, 2023
Home Tags Provat

Tag: provat

Mbyllja e dosjes CEZ, ish-juristi i OSHEE: Pse nuk u verifikuan...

Ish-juristi i OSHEE Romeo Kara ka reaguar pasmbylljes së hetimeve për cështjen CEZ. Kara ka bërë disa postime të gjatë faqen e tij në...

Gati arrestimet e para, provat e rëndësishme që ka në dorë...

Tërmeti i tmerrshëm i datës 26 nëntor na la pas fatkeqësisht 51 viktima dhe jo të paktë janë ata njerëz që kanë mbetura pa...

Profesori i njohur qetëson shqiptarët: Provat pse nuk pritet një tërmet...

Profesori i njohur, Shyqyri Aliaj që ka drejtuar për disa vite Institutin e Sizmiologjisë, duke folur në emisionin “Mbrëmje në Abc” qetësoi popullatën duke...
SiteLock