Sunday, January 29, 2023
Home Tags Protestat e banoreve perballe kuvendit

Tag: protestat e banoreve perballe kuvendit

Nis protesta e dyfishtë para Parlamentit! Banorët e ‘5 Majit’ dhe...

Banorët e ‘5Majit’ dhe të Laprakës po protestojnë përballë Parlamentit të Shqipërisë. Me pankarta në duar, qytetarët kërkojnë ndryshime për projektet që po aplikohen...
SiteLock