Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Protesta e banoreve te 5 majit

Tag: protesta e banoreve te 5 majit

Sot Kuvend, banorët e ‘5 Majit’ paralajmërojnë protestë para parlamentit

Ditën e sotme do të mblidhen në Kuvend deputetët e parlamentit të Shqipërisë, për të diskutuar dhe miratuar disa projektligje të rëndësishme, siç është...
SiteLock