Saturday, February 4, 2023
Home Tags Protesta e albcontrol

Tag: protesta e albcontrol

Bllokimi i Rinasit/ Gjykata hedh poshtë akuzat për kontrollorët: Nuk ishin...

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë për akuzat e ngritura ndaj tre kontrollorëve, Flora Ndreca, Armand Fezga dhe Muhin Mezini. Gazetari Arsen Rusta...
SiteLock