Saturday, February 4, 2023
Home Tags Prononcim

Tag: prononcim

Vrasja e Mateos, ministrja për fëmijët para gazetarëve: S’kam kohë duhet...

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët Bora Muzhaqi nuk u është përgjigjur pyetjeve mbi rastin e vrasjes së Mateos së vogël, ngjarje që...

Lulzim Basha njofton daljen për mediat, por ndryshe nga herët e...

Në orën 12.00 kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të jetë në një bashkëbisedim me gazetarët në seli. Mësohet se kamerat për shkak...

Përfundon mbledhja e Këshilli Politik/ Reagon Rudina Hajdari: PS-ja më dha...

Mbledhja e Këshillit Politik sapo ka përfundur pas disa orësh diskutime, për hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve parazgjedhore. Menjëherë ka reaguar Rudina...
SiteLock