Monday, February 6, 2023
Home Tags Prokuroria e durresit

Tag: prokuroria e durresit

Nisin hetimet pas tërmetit, Prokuroria regjistron çështjen penale

Tërmeti shkatërrues i 26 nëntori la pas dhjetëra viktima, qindra të plagosur dhe dëme të shumta materiale. Ndërkohë, mësohet se Prokuroria e Durrësit ka regjistruar...

Mbërrin në Prokurorinë e Durrësit kryeprokurorja Arta Marku

Ka mbërritur në Prokurorinë e Durrësit, Prokurorja e Përgjithshme e Përkohëshme, Arta Marku, ku sipas informacioneve paraprake, mësohet se qëllimi i këtij takimi sot,...
SiteLock