Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Prokuroria e apelit

Tag: prokuroria e apelit

Kalojnë vettingun/ Konfirmohet në detyrë gjyqtari i Krimeve të Rënda dhe...

Kalojnë vettingun një gjyqtar dhe një prokuror në Tiranë. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të konfirmojë në detyrë gjyqtarin e Krimeve të...
SiteLock