Saturday, January 28, 2023
Home Tags Projektligji i rinise

Tag: projektligji i rinise

Ligji për Rininë/ Shahini: I fuqizon, themelohen dy institucione të reja!...

Gjatë seancës së sotme plenare Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë (MASR) kërkoi votimin për “Projektligjin e Rinisë”, një ligj i cili sipas saj...
SiteLock