Monday, February 6, 2023
Home Tags Projekte te medha

Tag: projekte te medha

Nesër takimi Kosovë-Serbi, këto janë temat që do të diskutohen në...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka treguar për temat që do të fliten në takimin e delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë në Shtëpinë e...
SiteLock