Thursday, February 9, 2023
Home Tags Projekt rezoluta

Tag: projekt rezoluta

Rritja e çmimeve/ Rrëzohet në Kuvend projekt rezoluta e PD me...

Kuvendi ka rrëzuar projekt rezolutën e PD me 10 pika për rritjen e çmimeve. Projekt-rezoluta është votuar 74 vota kundër dhe 27 pro. Pra...
SiteLock