Thursday, January 26, 2023
Home Tags Procesi sportiv

Tag: procesi sportiv

INTERVISTA/ Flet modelja, moderatorja dhe arkitektja Atalanta Kërçyku: Pandemia më shtyu...

Intervistoi Albert Z. Zholi Modelingu ka qenë dëshirë e fshehur e saj. Ashtu si çdo vajzë, bota e modës e tërhiqte shumë. Ishte e përqëndruar...

Ilda Bejleri bën reagimin e papritur ndaj dy moderatorëve të ‘Top...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Procesi Sportiv ishte i ftuar ish-kandidati i “Përputhen”, Lulzim Jashari. Ilda Bejleri, ish-moderatorja e këtij emisioni, që tani drejtohet...
SiteLock