Monday, February 6, 2023
Home Tags Procese

Tag: procese

Drejt mbylljes procesi i shitjes së Alpha Bank, pesë banka në...

Data 18 tetor do të jetë afati i fundit i paraqitjes së ofertave për blerjen e “Alpha Bank Albania”. Sipas burimeve nga tregu, janë...

Reforma ende në gjysmën e rrugës/ Me qindra prokurorë dhe gjyqtarë...

Raportet shqetësuese për korrupsionin në drejtësi, vendimet arbitrare u bënë shkaku që të niste një proces rindërtimi i sistemit të drejtësisë në Shqipëri. Hapi i...

Celibashi raporton në Kuvend: 5 mijë emigrantë u lanë jashtë votimit...

Kreu i KQZ Celibashi tha në Kuvend nuk arriti të bënte të hartonte rregullat për votimin e emigrantëve, ndërsa zbuloi se rreth 5 mijë shqiptarë...

Si do të rrjedhin procedurat për formimin e qeverisë së re...

Procesi i numërimit të votave të ardhura nga diaspora dhe ato me kusht akoma po vazhdon, ndërsa për votat e rregullta tashmë ka përfunduar...

Seanca për shkarkimin e Enkelejda Hoxhës, zbardhet vendimi i KLGJ

Pak minuta më parë Këshilli i Lartë Gjyqësor (KLGJ) ka shtyrë seancën për shkarkimin e gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha. Avokati i gjyqtares kërkoi pezullim...

KQZ akrediton 30 mijë vëzhgues për procesin zgjedhor të së dieles

Zëdhënësi i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, ka bërë të ditur se KQZ-ja ka përmbyllur procesin e akreditimit të vëshguesve vendor dhe atyre...

5 siklete që i kalojnë të gjithë gjatë seksit me një...

Ja ku je, po bën seks me dikë që ke shumë pak kohë që e njëh. Është situatë emocionuese,por sigurisht, shoqërohet me ndjesi të...
SiteLock