Monday, February 6, 2023
Home Tags Probleme me qarkullimin

Tag: probleme me qarkullimin

Videolajm/ Probleme në Qafë Thorë-Theth me reshjet e dëborës, furgoni...

Në aksin rrugor Qafë Thore-Theth janë krijuar dhe problematikat e para për shkak të reshjeve të dëborës. Mjetet ecin me vështirësi për shkak të...
SiteLock