Saturday, January 28, 2023
Home Tags Probleme ekonomike

Tag: probleme ekonomike

Shqiptarët jetojnë në depresion/ Duma: Marrin 240 euro pagë minimale dhe...

Grida Duma akuzon qeverinë për keqmenaxhimin e pandemisë. Sipas saj qeveria flet vetëm për arritje dhe propagandë dhe nuk përmend asnjëherë problematikat. “Sot flasim këtu...
SiteLock