Saturday, February 4, 2023
Home Tags Pritshmeri

Tag: pritshmeri

Një ditë para votimit në OKB të Shqipërisë si anëtare në...

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka po zhvillon një vizitë pune në Nju Jork pak ditë përpara votimit në Asamblenë e...

6 gjërat që nuk duhet t’i prisni nga të tjerët!

Pritshmëritë tona në lidhje me personat që na rrethojnë mund të kenë një efekt të gjatë në marrëdhënien me ta, perceptimin tonë mbi ta,...
SiteLock