Saturday, February 4, 2023
Home Tags Pritje

Tag: pritje

FOTO FAKT/ Kur Lulzim Bashën e presin “spontanisht” në Dibër!

Pasi theu mbrëmjen e djeshme orën policore dhe cdo masë anti Covid në Dobër, Lulzim Basha duket se nuk ka ndërmend të ndalet me...

Basha pritet me flamuj në Korçë: I njëjti skenar, me makina...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka mbërritur sot në Korçë, ku do të zhvillojë takime me qytetarët. Ajo që bie në sy edhe njëherë...

Basha vijon skemën në Berat, qytetarët e presin me flamuj, ai...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim  Basha duket se po përsërit të njëjtën skemë organizative të fushatës si në vitin 2017. Njëlloj si atëherë, edhe tani...

Qindra tifozë mblidhen për të pritur Ronaldon në Barcelonë

Cristiano Ronaldo është përshëndetur nga qindra tifozë pas arritjes në Barcelonë, të cilët ishin mbledhur pranë hotelit të ekipit të Juventusit në qytetin spanjoll,...

Kapshticë/ Rikthehen radhët e gjata, qindra emigrantë në pritje për të...

Qindra emigrantë janë duke pritur në radhë për të kaluar kufirin në pikën kufitare të Kapshticës. Mësohet se kuota prej 300 personash nuk është plotësuar...
SiteLock