Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prioritete

Tag: prioritete

Zyrtari amerikan: Asnjë reformë gjyqësore s’mund të jetë e plotë nëse...

Ambasada Amerikane mbështet reformat që synojnë përmirësimin e sistemit të burgjeve. Drejtori i Çështjeve ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimit të Ligjit, Ben Rockell ka...

DW: Shqipëria ngjitet në çatinë e botës po me cilat prioritete

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...

Rama prezanton inxhinieren Luljeta Bozo/ Rrëfimi ndryshe: Nga 35 librat e...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video të kandidates së PS në qarkun e Tiranës Luljeta Bozo, inxhinieres së ndërtimit, zëri...

Nga Rindërtimi e pandemia deri te nafta e fermerëve-5 prioritetet e...

Këshilli i Ministrave ka miratuar projektbuxhetin e vitit 2021 duke përcaktuar 5 prioritete kryesore. Në listën e prioriteteve janë procesi i rindërtimit, pandemia, subvencionimi...

Presidenti Meta tregon dy prioritetet e vendit: Çdo neglizhencë …

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lëshuar një tjetër thirrje për sa i përket plotësimit të 15 kushteve për çeljen e negociatave me Bashkimin...

Pesë gjërat më të rëndësishme në jetë, që nuk duhet t’i...

Të bëhesh njeriu, që do vërtetë të jesh. Shpeshherë lejojmë frikërat dhe opinionin e të tjerëvë, që të na pengojnë të jetojmë jetën si duam. Njëkohësisht...
SiteLock