Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Prill

Tag: prill

Rusia nisi sulmet/ Ukraina deklaratë zyrtare nga Federata: Kampionati nuk do...

Federata e futbollit ukrainas ka njoftuar pezullimin e kampionatit. “Për shkak të vendosjes së ligjit ushtarak në Ukrainë, kampionati ukrainas është pezulluar”.  Premierliga e Ukrainës, sipas...

Ina-Ina, Ilir, po kështu na the edhe para 25 prillit!

Nga Bledi Lumani Në një konferencë për mediat, këtë të premte, Ilir Meta u shpreh se do të marrë pjesë në garë në zgjedhjet lokale...

Kur vërtet fajin e ka Saliu

Lulzim Basha prej 10 ditësh po sillet vërdallë në tregun politik për të tentuar që të mbajë lart frymën se zgjedhjet ja vodhën. Ai nuk...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Basha mbledh në selinë blu deputetët e...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të mbledhë ditën e sotme në selinë blu, të gjithë kandidatët për deputetë në zgjedhje e 25...

2 prilli, totem i kujt?

Nga Frrok Çupi Po të kërkoje vrasësit e katër Dëshmorëve të Demokracisë, sot duhej të ishe në Shkodër; ja, aty rreth vendit ku vendoseshin kurora...

Durrës/ PS dhe PD kërkojnë rezultatin 8 me 6, LSI ende...

Durrësi vazhdon të jetë qyteti që do të përcaktojë më së shumti rezultatin në zgjedhjet e 25 prillit. Duket se kjo gjë është bërë...

Kur do të largohet koronavirusi nga Shqipëria? Pipero: Në 4-5 muaj...

Mjeku Pëllumb Pipero ka deklaruar se fundi i marsit, apo gjysma e prillit do të na gjejë me numër të kufizuar rastesh dhe se...

Kryeministri reagon pas deklaratës së presidentit: Sa herë Ilir Meta del,...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj sulmit të presidentit Ilir Meta ditën e sotme.  Përmes një reagimi në rrjetin social Twitter, ndër të tjera...

21 vite shtëpia e PD, historia e godinës ku Ilir Meta...

Nga Adriatik Doçi Ish-selia historike e Partisë Demokratike, ku strehohet që nga viti 2016 Partia Fryma e Re Demokratike është kthyer sot në arenë tensioni,...

Zgjedhjet e 25 Prillit, Monika Kryemadhi tregon kush do ti marrë...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin “Real Story” deklaroi se duhet që të gjithë të ndalim shpopullimin e Shqipërisë. Kryemadhi nënvizoi...
SiteLock