Saturday, February 4, 2023
Home Tags Presidenti turqise

Tag: presidenti turqise

Si ndërtohet një shtet mafioz dhe shembulli i presidentit Erdogan

Një mafioz turk i cili deri pak kohë më parë organizonte tubime në mbështetje të Presidentit Rexhep Tajip Erdogan dhe gëzonte favore me qarqet...
SiteLock