Saturday, January 28, 2023
Home Tags Presidenti maqedonis

Tag: presidenti maqedonis

Peleshi vizitë në Maqedoninë e Veriut, e ardhmja e dy vendeve...

Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut si vende aleate të NATO-s rikonfirmojnë mbështetjen reciproke dhe ndajnë qëndrimin e përbashkët se e ardhmja e rajonit i...
SiteLock