Friday, September 30, 2022
Home Tags Presidenti ilir meta

Tag: presidenti ilir meta

554-vjetori i vdekjes së Skënderbeut, Presidenti Meta: Përjetë shqiptari më i...

 Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar me anë të një postimi në Facebook sot në lidhje me 554-vjetorin e vdekjes së Heroit tonë...

Rama tallet me Metën: Shko mbroje me Liken e Saliun, bjeri...

Nuk kanë munguar dhe ironitë e kryeministrit Edi Rama me nismën e presidentit Ilir Meta për të mbrojtujr Vjosën, ndërkohë që kjo qeveri i...
SiteLock