Monday, February 6, 2023
Home Tags Presiddent

Tag: presiddent

Sot votimi i parë në grupin e PD, deputetët do përzgjedhin...

Grupi Parlamentar Demokrat do të mblidhet sot në orën 16:00 për të diskutuar emrat që do të dorëzojë te maxhoranca për të marrë edhe...

Andi Bushati: Zgjedhja e presidentit, edhe më tallëse se anketimi për...

Analisti Andi Bushati e konsideron si qesharake dhe tallëse, procedurën e ndjekur nga mazhoranca për zgjedhjen e presidentit të ri. Në emisionin “Shock” në “Euronews...

PS përjashton Sali Berishën nga negociatat për presidentin e ri: Do...

Kreu i grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka bërë me dije se në negociatat për presidentin e ri nuk do të bëhen me...

Ëndrra budallaqe tiranase e një mandati të dytë për Donald Trump

Nga Skënder Minxhozi Ka një pritshmëri deri diku komike në qarqet e opozitës shqiptare dhe mediat e përkrahësit e saj të deklaruar, për një fitore...
SiteLock