Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prapskena

Tag: prapskena

Artan Fuga nxjerr prapaskenat e partive politike dhe lëshon paralajmërimin e...

Profesor Artan Fuga përmes një postimi në rrjetet sociale ka dalë me një paralajmërim të fortë teksa analizon sistemin zgjedhor me të cilin do...

Atentati i dështuar në Tiranë ndaj biznesmenit, Lulzim Basha zbulon prapaskenat

Lideri i opozitës Lulzim Basha, në një intervistë për “Abc-ja e mëngjesit” foli për atentatet dhe vrasjet e kryera në vend. Ndërsa komentoi atentatin e...
SiteLock