Thursday, February 9, 2023
Home Tags Posta

Tag: posta

Arrestohet ish-drejtori i Postës në Korçë dhe 6 punonjës, 24 mln...

7 punonjës të postës janë vendosur në prangat e policisë ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Këta persona akuzohen se shpërdoruan detyrën, duke...

Posta Shqiptare apel qytetarëve: Pensionistët të aplikojnë për shërbimin e marrjes...

Posta Shqiptare përsërit thirrjen drejtuar të gjithë qytetarëve që marrin shërbime postare-financiare (kryesisht atyre që marrin ndihmën ekonomike dhe pagesën e invaliditetit, si dhe...
SiteLock