Monday, February 6, 2023
Home Tags Portokali

Tag: portokali

Pas largimit të Eneda Tarifës nga ‘Portokallia’, zbulohet kush do e...

"Portokalli" rifillon sezonin e ri së shpejti dhe vetëm pak kohë më parë, Eneda Tarifa tha se nuk do të ishte pjesë e sezonit të ardhshëm televiziv...
SiteLock