Thursday, January 26, 2023
Home Tags Porto riko

Tag: porto riko

Një ditë pas tërmetit 5.8 Rihter, Porto Riko goditet nga një...

Një tërmet me magnitudë 6.5 goditi Porto Riko në orët e para të së martës, duke lënë pas një viktimë dhe dhjetëra të plagosur. Guvernatori...

Pamjet e tmerrshme që la pas tërmeti i sotëm në Porto...

Një tërmet i fortë i magnitudës 5.8 ka shkaktuar shumë dëme në Puerto Riko këtë të hënë, ndërkohë që autoritetet u kanë bërë thirrje...

Porto Riko goditet nga një tërmet prej 5.8 ballësh

Instituti Gjeologjik i Shteteve të Bashkuara njoftoi se Porto-Rikoja është goditur të hënën nga një tërmet i fuqishëm prej 5.8 shkallësh të Rihterit. Epiqendra e...
SiteLock