Sunday, December 4, 2022
Home Tags Porti detar

Tag: porti detar

Durrës/ 32 kamionë dhe 2 autovetura me mallra nga Italia zbarkohen...

32 kamionë mallrash dhe 2 autovetura kanë mbërritur ditën e sotme nga porti i Barit. Çdo ditë do të mbërrijnë dhe ikin nga Durrësi...

629 pasagjerë zbarkojnë në portin e Durrësit: Masat këtu, më të...

Në portin e Durrësit mëngjesin e sotëm mbërritën rreth 629 pasagjerë nga porti i Barit me tragetet Rigel dhe Azzurro. Udhëtarët thanë së masat në...

Ja si duket një dhomë izolimi në portin e Durrësit, të...

Report Tv sjell pamje nga ambientet e brendshme të dhomës së izolimit pranë Portit të Durrësit. Dhoma përmbush kushtet minimale të jetesës për dy javë...
SiteLock