Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Pollo

Tag: pollo

Mbështetësit e Berishës hidhen në sulm ndaj Bashës, Ristani e Pollo...

Ish-ministrat e qeverisë së Berishës dhe mbështetësit e tij kanë vazhduar me sulmet kundrejt kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Anëtari i Këshillit Kombëtar,...
SiteLock