Thursday, December 8, 2022
Home Tags Politikebasha

Tag: politikebasha

Lulzim Basha ka dy alternativa: Dorë-heqje ose shqelm-heqje

Nga Kreshnik Spahiu Ta themi troç: Lufta e Amerikës ndaj Berishës, nuk përkthehet në “Dashuri” për Lulzimin. Urrejtja dhe dashuria amerikane nuk personifikohen aspak tek këta...

Një ftesë nga zonja Topalli, të cilën zotërinjtë e tjerë duhet...

Prej ditësh zonja Topalli në studio televizive, postime në rrjete sociale e me rradhë po përsërit vazhdimisht ftesën për debat publik. Topalli fton liderët...
SiteLock