Saturday, January 28, 2023
Home Tags Policia tirane

Tag: policia tirane

Kërcënoi me vrasje bashkëshorten, arrestohet 51-vjeçari në Tiranë

Një 51-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka kërcënuar me vrasje bashkëshorten e tij. Burime zyrtare nga policia bënë me dije...

Sherr në familje, 24-vjeçarja erdhi nga Greqia, rrahu dhe qëlloi motrën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në sot në Tiranë, ku një 24-vjeçare ka dhunuar dhe goditur me thikë motrën e saj. Për pasojë...

Në kërkim për vrasje, kapet në Tiranë shqiptari me shtetësi franceze

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas francez, të shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje dhe i dënuar me burgim të përjetshëm. Në pranga ka...

Përdornin para false në pika karburanti dhe kioska, pranga dy të...

Dy të rinj kanë rënë në pranga, pasi akuzohen se falsifikonin kartëmonedha false. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në kuadër të...

Zbardhet vrasja e 29 vjeçarit në Astir, policia jep detajet e...

Është identifikuar dhe shpallur në kërkim nga policia autori i vrasjes së 29-vjeçarit Vilson Tafçiu në Astir mbrëmjen e 20 Janarit. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur...

Shpërndanin drogë në lokal, arrestohet pronari dhe banakieri në Tiranë

Policia e Tiranës ka goditur një rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike në lokale duke arrestuar dy persona. Seksioni për Hetimin e Narkotikëve, në...

Pengmarrja në Kamëz/ Policia jep detaje për ngjarjen

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ku një person u mor peng në Kamëz. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:44, në rrugën “London”....

Shpërndante drogë në kryeqytet, arrestohet 32 vjeçari

Operacioni “SUPPLIER”, ka vënë në pranga një shpërndarës të drogave të forta, kryesisht heroinë. M.Z., 32 vjeç, është arrestuar, ndërsa janë sekuestruar dhjetra doza heroinë,...

Masakroi kunatën në Paskuqan, arrestohet autori

Policia ka bërë të mundur arrestimin e 34-vjeçarit Erdet Çapoku, i cili akuzohet se mbrëmjen e djeshme ka vrarë kunatën e tij Enkeleda Çapoku. “Kapet...

Trafikonte të mitur në Itali për prostitucion, arrestohet në Tiranë i...

Në vijim të operacionit policor të koduar “Return” vihet në pranga një tjetër shtetas. Sipas policisë, ëshët arrestuar një person i shpallur në kërkim për...
SiteLock