Sunday, December 4, 2022
Home Tags Policia tirane

Tag: policia tirane

‘Akrepi i natës’/ Zbardhen 12 vjedhje në Tiranë, bie në pranga...

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Akrepi i natës”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e vjedhjes së pronës dhe pasurisë. Operacioni i...

Mallra kontrabandë Kosovë-Shqipëri, arrestohen 2 punonjës të një poste private

Dy punonjës të një poste private janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen se kryenin kontrabandë me mallra, ndërkohë që në kërkim janë edhe dy...

LAJM I FUNDIT/ Identifikohet vrasësi i Jurgen Dukës është efektiv policie

Informacion shtesë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në një market, në rrugën “Irfan Tomini”. Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së shtetasit J. D....

Aksident me vdekje në Tiranë, humb jetën 88-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një motor me drejtues B.Sh., ka aksidentuar këmbësorin 88-vjeçar me...

Tiranë/ Shpërndante kokainë dhe më pas e shiste te rruga e...

Një 21-vjeçar është vënë në pranga nga policia e kryeqytetit pasi është zbuluar se shpërndate lëndë narkotike të llojit kokainë. I riu me inicialet...

Aksion në Tiranë/ Arrestohen gjashtë persona orët e fundit, zbardhen akuzat...

Policia e Tiranës bën me dije se janë arrestuar gjashtë persona orët e fundit në vendin tonë. Sipas burimeve akuzohen për vepra të ndryshme...

Aksion blic në orët e fundit/ Policia e Tiranës arreston 8...

Gjatë orëve të fundit Policia e Tiranës ka vënë në pranga 8 persona që janë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale....

Kokainë e kanabis, arrestohen tre persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar gjatë dy operacioneve të policisë në Tiranë. E.R., 25 vjeç, është arrestuar pasi gjatë kontrollit fizik dhe kontrollit të ushtruar në...

Sekuestrohen arsenal armësh, municione luftarake e jelek antiplumb, pranga poseduesit

Finalizohet operacioni policor i koduar “BLIC” në Tiranë, ku janë sekuestruar arsenal armësh zjarri, granata, municion luftarak e jelek antiplumb, ndërsa është vënë në...

Humb jetën 57- vjeçari në Tiranë, ra nga lartësia e një...

Një 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e...
SiteLock