Saturday, January 28, 2023
Home Tags Policia rrugore

Tag: policia rrugore

VIDEO/ Me shpejtësi “skëterrë” deri në 187km/h, në pranga dy të...

Pavarësisht kontrolleve të shtuara, sensibilizimit të bërë nëpërmjet publikimit të videove dhe apelit të përditshëm nga Policia Rrugore drejtuar përdoruesve të rrugës që të...

Policia Rrugore në aksion, iu merr patentën 234 shoferëve dhe arreston...

Policia rrugore ka pezulluar 234 leje drejtimi, ka arrestuar 53 drejtues mjetesh dhe ka marrë dhe 5391 masa administrative në 72 orët e fundit NJOFTIMI...

Policia me ‘dorë të hekurt’, arreston 18 shoferë dhe bllokon 13...

Policia rrugore vijon punën për evidentimin dhe ndëshkimin e të gjithë drejtuesve të mjeteve që nuk respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor.Në njoftimin për media...

Policia rrugore pezullon 905 leje drejtimi 24 ditë

Në zbatim të planit të masave “Tispol 2020”, për shtimin e masave për parandalimin e aksidenteve rrugore, me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë...

Policia rrugore aksion gjatë natës, për 300 minuta kontroll me radar...

Policia Rrugore ka ushtruar kontrolle gjatë natës së kaluar në disa akse. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në rrugën interurbane Tiranë- Durrës-Tiranë...

Policia Rrugore e Durrësit masa për parandalimin e aksidenteve/ Pezullohen 138...

Policia Rrugore e Durrësit, masa të shtuara për parandalimin e aksidenteve rrugore. 138 leje drejtimi të pezulluara, 6 shtetas në pranga për drejtim mjeti në...

TIRANË/ Policia Rrugore super-aksion gjatë 12 orëve të fundit: 4 të...

Policia Rrugore të Tiranës gjatë 12 orëve të fundit, ka sekuestruar armë zjarri, një mjet i blinduar, fenelina policie, u godit një rast i...

Policia Rrugore në aksion, arreston 5 shoferë të dehur

Policia Rrugore gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë, Durrës, Berat,  Fier, Fushë-Krujë dhe Lezhë ka pezulluar 75 leje drejtimi, për shpejtësi tej normave të...

Tentuan të korruptonin policët rrugorë, pranga 2 shoferëve në Tiranë

Policia Rrugore e Tiranës ka goditur dy raste të mitëdhënies.Në pranga janë vënë dy drejtues mjetesh, të cilët për t’i shpëtuar masës administrative, tentuan...

Policia Rrugore në terren, dënime të ashpra për drejtuesit që shkelin...

Burimet zyrtare nga Policia Rrugore e Fierit bëjnë me dije se pesë shoferë janë arrestuar ditën e sotme pasi kanë drejtuar mjetin në gjendje...
SiteLock