Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policia rrugore

Tag: policia rrugore

Policia rrugore bën kërdinë me gjoba, 28 shoferë të arrestuar, bllokohen...

Tiranë-Policia Rrugore e Tiranës, masa të shtuara për parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë javës që lamë pas, si rezultat i shtimit të kontrolleve me radarë,...

Gara shpejtësie, fëmijë në timon! Gjoba drejtuesve, policia: Përdorni urbanin, i...

Shoferët e papërgjegjshëm që bëjnë gara shpejtësie, drift apo parakalime të gabuara janë ndëshkuar nga policia në Tiranë në ditët e fundit të këtij...

Hapja e Rrugës së Arbrit/ Policia: Do të ketë patrullë 24...

Sot hapet provizorisht rruga e Arbrit, me kalim bypass tek tuneli i Qafë-Murrzit. Policia rrugore sqaron se si aksi do të monitorohet nga patrulla...

E qëlloi me gurë dhe më pas e plagosi me thikë,...

Policia ka arrestuar ditën e sotme 16 persona për shkelje të ndryshme të ligjit si plagosje me thikë, dhunë në familje, konsumim lëndësh narkotike...

Kaos në hyrje të Tiranës, makinat ngecin në trafik

Të hysh në Tiranë bëhet pas çdo dite një mision tejet i vështirë. Kjo për shkak të trafikut që krijohet qysh në fillim të tuneleve...

Rama: Ka rishfaqje të korrupsionit tek Policia Rrugore! Forcat ‘Shqiponja’ po...

Në takimin me përfaqësues të policisë, Kryeministri Edi Rama ka ngritur kritikuar ashpër disa sektorë në polici. Rama tha se është rikthyer korrupsioni te...

Nga Autoshkolla dalin shoferë amatorë, Tola: Jemi policia rrugore më e...

Situatën problematike në rrugët e vendit ka vënë në alarm drejtuesit më të lartë të policisë rrugore. Kreu i saj Mit’hat Tola pranoi në...

Ulja e temperaturave, Policia Rrugore jep njoftimin e rëndësishëm për gjithë...

Ulja e temperaturave ka sjellë ngricat e para në vendin tonë, ku konkretisht në aksion rrugor Korçë-Goricë, në Qafë Bigëll, ka prezencë të akullit. Për...

16 arrestime, 259 leje drejtimi të pezulluara, Policia Rrugore Durrës ngre...

Vijojnë kontrollet nga Policia Rrugore, në zbatim të Planit të Masave për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, si dhe për evidentimin dhe ndëshkimin e...

VIDEO/ Me shpejtësi “skëterrë” deri në 187km/h, në pranga dy të...

Pavarësisht kontrolleve të shtuara, sensibilizimit të bërë nëpërmjet publikimit të videove dhe apelit të përditshëm nga Policia Rrugore drejtuar përdoruesve të rrugës që të...
SiteLock