Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policia rrugore ne fier

Tag: policia rrugore ne fier

Pa patentë dhe të dehur në timon, arrestohen 9 shoferë, mbi...

Policia Rrugore e Fierit ka vënë në pranga 9 shoferë, të cilët janë kapur në flagrancë duke drejtuar mjetin e tyre pa leje drejtimi...
SiteLock