Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Policia lezhe

Tag: policia lezhe

Organizonte lojëra fati, arrestohet 37-vjeçari në Lezhë

Një 37-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. Po ashtu, policia ka shpallur në kërkim...

Vjedhje e moskallëzim krimi, dy të arrestuar në Lezhë

Dy persona janë arrestuar në Lezhë, nga të cilët njëri i mitur, nën akuzat “Vjedhje” e kryer në bashkëpunim dhe “Moskallëzimi i krimit”. Blutë...

Lezhë/ Dhunonte dhe kërcënonte gruan se do ta vriste, arrestohet 54-vjeçari

Një 54- vjeçar është arrestuar nga Policia pasi kërcënoi gruan se do e vriste me armë zjarri. B.L.,54 vjeç banues në Dragushë të Lezhës dhunonte...

Dyshohet se abuzoi seksualisht me të miturën me aftësi të kufizuara,...

Policia e Lezhës ka arrestuar një 60 vjeçar pasi dyshohet se ka ngacmuar një vajzë të mitur me aftësi të kufizuara, ndërsa dyshohet se...

Lezhë/ Sekuestrohen armë zjarri, drogë, municion luftarak dhe fitil zjarrpërcjellës, dy...

Policia e Lezhës ka finalizuar me sukses operacionin policor të koduar "Zheja". Goditet një tjetër rast i trafikimit të lëndëve narkotike dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni,...

I ofrojnë ryshfet policëve në Lezhë/ Pranga dy burrave nga...

Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy persona pasi janë kapur duke transportuar mallra të prodhuara në mënyrë të kundërligjshme dhe për më...

Kryenin vjedhje në banesa/ Arrestohen në flagrancë katër persona në Lezhë

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë në Lëzhë. Sipas policisë, personat e prangosur kryenin vjedhje  në banesat e qytetit, ndërsa pre e veprimeve...

Nga aksident me vdekje tek të dehurit në timon, arrestohen 6...

 6 persona kanë rënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për drejtim mjeti pa patentë, aksident me pasojë vdekjen, e të dehur...

Në kërkim për tentativë vrasje, pranga dy të rinjve në Lezhë

Dy persona kane rene ne pranga, pasi ishin shpallur ne kerkim per vrasje te mbetur ne tentative. Ne kuader te operacionit policor “Dajçi” u arrestuan...
SiteLock