Sunday, December 4, 2022
Home Tags Policia e tiranes

Tag: policia e tiranes

“O spiun”, djemtë e shokut i gjuajnë me shuplakë, i moshuari...

  Disa persona u përleshën në afërsi të rrugës “Mine Peza” vetëm për një fjalë. Njëri prej tyre madje u dërgua në spital për të...

Bënë namin duke vjedhur në lokale, arrestohet 1 person në Tiranë,...

Një person është arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim në Tiranë për vjedhje në mënyrë të përsëritur. Mësohet se këta persona...

Finalizohet me sukses Operacioni ‘Storm’, shkatërrohet grupi i vrasësve me pagesë...

Operacioni 'Storm', 5 të arrestuar, 2 nën hetim në gjendje të lirë dhe një tjetër në kërkim. 8 personat e proceduar kanë tentuar të...

Tiranë/ Njëra prej tyre 16 vjeçe, dy kushërirat vjedhin dajën e...

Dy vajza janë proceduar penalisht ditën e  sotme pasi kanë vjedhur dajën e tyre. Mësohet se dy kushërirat 23 dhe 16 vjeçe në bashkëpunim...

Transportonin me ‘Benzin’ e tyre emigrantë të paligjshëm, bien në pranga...

Policia e Shtetit ka goditur një rast të trafikut të klandestinëve, duke vënë në pranga tre persona. Mësohet se të arrestuarit janë Isuf Durmishllari,...

Përdhunohet 13-vjeçarja në Tiranë, nën hetim edhe e ëma për dhunë...

Policia e kryeqytetit ka arrestuar disa persona në 24 orët e fundit, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Kështu, sipas bluve të...

Dy minorenë thyejnë dhe grabisin agjencinë turistike në Tiranë

Dy minorenë të moshave 13 dhe 14 vjeç kanë thyer dhe kanë grabitur një agjenci turistike në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë, mësohet se...

Arrestohet ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, theu urdhrin e mbrojtjes dhe hyri...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga ish-futbollistin e Kombëtares shqiptare, Klodian Duro. Ai është arrestuar në flagrancë mesnatën e datës 25 mars pasi...

Hyri në lokal me armë dhe kërcënoi qiradhënësen, arrestohet 43-vjeçari në...

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Tiranës, e cila ka arrestuar një 43-vjeçar. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, pas...

Qarkullonin me armë e silenciator me vete/ Ndjekja si nëpër filma...

Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë janë...
SiteLock