Friday, December 9, 2022
Home Tags Policia e durresit

Tag: policia e durresit

Detaje të tjera nga plagosja e të riut brenda një hoteli...

Detaje të reja zbulohen nga plagosja me armë e 20-vjeçarit, Arni Sulejmani, brenda dhomës së një hoteli në autostradën Durrës-Tiranë, mëngjesin e kësaj të...

Policia e Durrësit në aksion, bllokohet makina luksoze, sekuestrohen municione dhe...

Policia e Durrësit ka ndërmarrë gjatë natës një operacion për goditjen e paligjshmërisë, i cili ka sjellë disa të arrestuar. Mësohet se është bllokuar një...

Durrës/ Ndezi zjarr për të pastruar tokën e tij, por i...

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht një 48-vjeçar, për veprën penale "Shkatërrim i pronës me zjarr", ka ndezur zjarr për të pastruar tokën e...

Durrës/ Plagosi me armë zjarri dy shtetas, policia në kërkim të...

Policia e Durrësit ka njoftuar se ka ndodhur një konflikt ku një shtetas ka plagosur dy individë të tjerë me armë zjarri. Policia ka...

Durrës/ Arrestohen në flagrancë 2 shtetas për vepra penale të ndryshme

Policia e Durrësit ka bërë të ditur ditën e sotme se janë arrestuar në flagrancë dy shtetas për vepra të ndryshme penale. Njëri prej...

Dhunë në familje dhe drejtim mjeti në gjendje të dehur, arrestohen...

Dy shtetas kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit për vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar në flagrancë një 34-vjeçar, banues në fshatin...

Merrnin deri në 7 mijë euro për ndërtimet pa leje/ Kush...

Janë zbardhur detajet e dosjes së Prokurorisë së Durrësit dhe SHÇBA për arrestimin e 18 zyrtarëve të policisë dhe pushtetit vendor, në qytetin bregdetar,...
SiteLock